RM25J152CT-U
MFR.Part #
RM25J152CT-U
JLCPCB Part #
C4347591
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS