RM14J302CT
MFR.Part #
RM14J302CT
JLCPCB Part #
C4347202
Description
-55℃~+155℃ 333mW 3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS