RM14F18R2CT
MFR.Part #
RM14F18R2CT
JLCPCB Part #
C4345588
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS