RM12F6810CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM12F6810CT
JLCPCB Part #
C4345497
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS