RN10D1752CT5-25
MFR.Part #
RN10D1752CT5-25
JLCPCB Part #
C4344587
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS