SMD1206P100TF/24
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
SMD1206P100TF/24
JLCPCB Part #
C46970780
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.8A 1A 24V 270mΩ 300ms 35A 50mΩ 600mW 1206 Resettable Fuses ROHS