RM10F95R3CT
MFR.Part #
RM10F95R3CT
JLCPCB Part #
C4343729
Description
-55℃~+155℃ 125mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS