RM20F14R3CT
MFR.Part #
RM20F14R3CT
JLCPCB Part #
C4342620
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS