RM06F4640CT
MFR.Part #
RM06F4640CT
JLCPCB Part #
C4342172
Description
-55℃~+155℃ 100mW 464Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS