Q103M115140FQ58250L1079
Extended
Manufacturer
QNR TECHNOLOGIES
MFR.Part #
Q103M115140FQ58250L1079
JLCPCB Part #
C46956611
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 10nF 300V ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS