Q471K048220EG55250L1076
Extended
Manufacturer
QNR TECHNOLOGIES
MFR.Part #
Q471K048220EG55250L1076
JLCPCB Part #
C46956609
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 470pF 500V ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS