RM25F1301CT
MFR.Part #
RM25F1301CT
JLCPCB Part #
C4341585
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS