RM12F2373CT
MFR.Part #
RM12F2373CT
JLCPCB Part #
C4340493
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS