RM10F82R5CT
MFR.Part #
RM10F82R5CT
JLCPCB Part #
C4338630
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS