RM06J364CT
MFR.Part #
RM06J364CT
JLCPCB Part #
C4335651
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS