RM10F4323CT
MFR.Part #
RM10F4323CT
JLCPCB Part #
C4335509
Description
-55℃~+155℃ 125mW 432kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS