73WL7R082J
MFR.Part #
73WL7R082J
JLCPCB Part #
C4334183
Description
-55℃~+155℃ 2W 82mΩ Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS