1TS028B-3000-0453-CT
MFR.Part #
1TS028B-3000-0453-CT
JLCPCB Part #
C482464
Package
SMD-4P,2.8x1.9mm
Description
-40℃~+90℃ 0.45mm 1.9mm 12V 2.8mm 300,000 Cycles 3N 50mA IP68 No Oval Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical White Without Bracket SMD-4P,2.8x1.9mm Tactile Switches ROHS