RC1608J300CS
MFR.Part #
RC1608J300CS
JLCPCB Part #
C4332343
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS