RM04F8063CT
MFR.Part #
RM04F8063CT
JLCPCB Part #
C4330690
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS