RM12F1740CT
MFR.Part #
RM12F1740CT
JLCPCB Part #
C4330595
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS