RM25F93R1CT
MFR.Part #
RM25F93R1CT
JLCPCB Part #
C4330553
Description
-55℃~+155℃ 1W 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS