RM25J472CT-U
MFR.Part #
RM25J472CT-U
JLCPCB Part #
C4329175
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS