RM04F2261CT
MFR.Part #
RM04F2261CT
JLCPCB Part #
C4329076
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS