RN06B1822CT1-25
MFR.Part #
RN06B1822CT1-25
JLCPCB Part #
C4326689
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS