73WL6R220J
MFR.Part #
73WL6R220J
JLCPCB Part #
C4326481
Description
-55℃~+155℃ 1W 220mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS