73M3BR020F
MFR.Part #
73M3BR020F
JLCPCB Part #
C4325370
Description
20mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2726 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS