RM12F1182CT
MFR.Part #
RM12F1182CT
JLCPCB Part #
C4325363
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS