RM10F8203CT
MFR.Part #
RM10F8203CT
JLCPCB Part #
C4325356
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS