RC1005F4R87CS
MFR.Part #
RC1005F4R87CS
JLCPCB Part #
C4324679
Description
-55℃~+155℃ 4.87Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS