RC2012F1R65CS
MFR.Part #
RC2012F1R65CS
JLCPCB Part #
C4324541
Description
-55℃~+155℃ 1.65Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS