RM12J154CT
MFR.Part #
RM12J154CT
JLCPCB Part #
C4323720
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS