RM10F1910CT
MFR.Part #
RM10F1910CT
JLCPCB Part #
C4323075
Description
-55℃~+155℃ 125mW 191Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS