RM25J563CT
MFR.Part #
RM25J563CT
JLCPCB Part #
C4322028
Description
-55℃~+155℃ 1W 56kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS