73WE4R020F
MFR.Part #
73WE4R020F
JLCPCB Part #
C4321054
Description
-55℃~+155℃ 20mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS