RM12F6R20CT
MFR.Part #
RM12F6R20CT
JLCPCB Part #
C4320814
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS