RM12F5760CT
MFR.Part #
RM12F5760CT
JLCPCB Part #
C4320408
Description
-55℃~+155℃ 250mW 576Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS