RM04F16R5CT
MFR.Part #
RM04F16R5CT
JLCPCB Part #
C4319047
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS