KM826M200K20RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KM826M200K20RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C47874
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
16mm 2000hrs@105℃ 200V 20mm 7.5mm 82uF ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS