RM12F5362CT
MFR.Part #
RM12F5362CT
JLCPCB Part #
C4317067
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS