RC1005F6R65CS
MFR.Part #
RC1005F6R65CS
JLCPCB Part #
C4315953
Description
-55℃~+155℃ 6.65Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS