RM25J685CT-U
MFR.Part #
RM25J685CT-U
JLCPCB Part #
C4315480
Description
-55℃~+155℃ 3W 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS