73M3BR050F
MFR.Part #
73M3BR050F
JLCPCB Part #
C4315236
Description
3W 50mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2726 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS