RM25F20R0CT
MFR.Part #
RM25F20R0CT
JLCPCB Part #
C4313991
Description
-55℃~+155℃ 1W 20Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS