RM06F6491CT
MFR.Part #
RM06F6491CT
JLCPCB Part #
C4312303
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS