RM10J562CT
MFR.Part #
RM10J562CT
JLCPCB Part #
C4312096
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS