RM20J4R3CT
MFR.Part #
RM20J4R3CT
JLCPCB Part #
C4310784
Description
-55℃~+155℃ 4.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS