RM06F46R4CT
MFR.Part #
RM06F46R4CT
JLCPCB Part #
C4310600
Description
-55℃~+155℃ 100mW 46.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS