A2547WV-10P
MFR.Part #
A2547WV-10P
JLCPCB Part #
C480723
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 1x10P 2.54mm 250V 3A Brass Gold PBT Through Hole UL94V-0 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS