RM06F5601CT
MFR.Part #
RM06F5601CT
JLCPCB Part #
C4308776
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS